Multivan Volkswagen

Multivan je rok výroby 2017, typ 6.0 Highline s maximální výbavou, automatickou převodovkou a náhonem na všechna 4 kola. Takže jízda v něm je maximálně příjemná, sedí se a řídí se v něm opravdu pohodlně. Pokud jsou noci chladnější, určitě oceníte nezávislé topení.

video
play-sharp-fill


Technické parametry a vybavení vozu:
BiTDI, 150 kW, 200 PS
K sezení pro 7 osob, 2 dětské sedačky, stolek

  • Nezávislé topení
  • Třízónová klimatizace
  • Tažné zařízení
  • Tempomat
  • Bluetooth
  • Vyhřívaná přední sedadla

V ceně vybavení multivanu toho samozřejmě není tolik, ale určitě vám můžeme nabídnout markýzu, koberec pod ní, malou ledničku, která nám při cestování po Portugalsku bohatě stačila, rozkládací, opravdu kvalitní matraci (můžete být bez obav, že se vrátíte se zničenými zády) a samozřejmě kempinkový stolek a 2 křesílka. Ložní prádlo, případně spacáky si prosím vezměte svoje. My do Portugalska vezli opravdu ložní prádlo, protože jsme jeli na měsíc, a to se ukázalo být výbornou volbou. Jak jsem psala v úvodu, měla jsem obavy, co všechno s sebou vzít, když úložného prostoru v multivanu tolik není. Pokud byste si ho půjčovali, rádi poradíme, co a jak a kam uložit, každopádně vezli jsme toho s sebou opravdu málo a v konečné fázi jsme stejně použili maximálně třetinu věcí.

Ceník půjčovného

  3-7 dní 8-14 dní 15 dní a více
Květen – říjen 2990,- 2250,- 1750,-

Ceny půjčovného jsou uvedeny včetně 21% DPH.

Uvedená cena je za jednu noc.

Vratná kauce činí 20.000,-

Auto se předává a vrací s plnou palivovou nádrží, AdBlue a uklizené.

K uvedené ceně je nutné připočíst najeté kilometry. Denní limit je 300 km (1 nadlimitní km = 2,5 Kč vč DPH). To ale neznamená, že denně smíte ujet 300 km. Znamená to, že pokud máte vůz pronajatý např. na 10 dní, v nájemném máte zahrnuto 10×300 = 3000 km a je úplně jedno, kdy je najedete.